Server Bilgileri

Server Adı : World of Metin2 Global
Zorluk : Zor
Durum : Online
E.Tarihi : 2018-08-15 01:54:47
Puan : 0 Oy
Arama Motorlarını Ara : Google Yandex
Sosyal Medya'da Serverini Paylaş !
Banner Kodu

reklam-alani-300x250

World of Metin2 Global

World of Metin2

Giriş

WoM2 uzun bir geçmişi olan, 5 yıldır aralıksız devam eden bir sunucudur. Sunucunun Metin2 oyununun eski güzel günlerini hatırlatmasını istiyoruz, beraberinde oyunu devamlılıkla güncelliyoruz. Burada tanıdık ve modern bir havanın yanında eski atmosferi de yaşayacaksınız.

Hesabınızın güvenliğini garantiye alan Sentry adında hesap koruma sistemimiz mevcuttur.

Aynı zamanda herkesin oyunu adil bir şekilde oynamasına titizlikle dikkat gösteriyoruz. Hile kullanımında bulunan oyuncuları hızlıca ve kesin bir biçimde cezalandırıyoruz.

 

Yeni Oyun Başlangıcı

"Eski ve modern"in örneklerinden biri yakın zamandaki güncellememiz, oyunda tamamen yeni bir başlangıç deneyimi sunuyor.

Yeni başlangıç şehrimiz Johwa City'i ve hüküm süren iki hanedanı keşfedin. "Bojon - Savunmacı" hanedanı geleneksel değerlerini korumaya özen gösterirken "Jeongbog - Kuşatıcı" hanedanı ise bir gün güçlü olana hükmedebilmeyi umarak güçsüz olana hükmediyor.

Kime katılacaksın?

Yeni başlangıç beraberinde birçok görev getiriyor, her görevin ilgi çekici ve ödüllendirici olmasını istiyoruz ve buna özen gösterdik. Bu klasik, keyifli ve özgün olmayı başarabilen yeni bir oyun başlangıcı deneyimi sunmak için getirilmiş çok sayıda düzenlemeden sadece biri!

Etkinlikler

Game Master'larımız gün boyunca oyun içinde mevcutturlar ve çeşitli birçok etkinliği düzenlerler.

20 farklı etkinlik sunuyoruz!

Golden Frog

Pirate Tanaka

Monster Chat

Moonlight Box

Hexagonal Box

Puzzle Box

Mystery Box

The Dojang

Book's Day

Nation War

Siege War

Metin Rain

Ox Event

Boss Event

Fox Hunt

 

Dojang


Sunucunun en güçlü oyuncularının farklı seviye kategorilerinde savaştığı bir PvP etkinliğidir.

 

Oyun kalitenizi arttıran yeni özellikler!

Fiyat Kontrol Aracı: Her eşyanın ortalama fiyatını sitemiz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kanal Değişimi: Oyun seçeneklerindeki yeni özelliğin sayesinde oyun içerisindeyken kolaylıkla kanal değiştirebilirsiniz.

Arayüz Dili: Oyunun arayüzünün dilini sistem seçeneklerinden değiştirebilirsiniz.

Görevlerin Sınıflandırılması: Görevler kategorilerine göre sınıflandırılmışlardır.

Yeni Pazar Penceresi ve Çevrimdışı Pazar: Pazar penceresindeki birçok özelliği genişlettik ve ilerlettik. Karakterinizin aktifliğine göre çevrimdışı pazar süresi elde edebilirsiniz, hesaptan çıkış yapsanız bile pazarınız bu süre boyunca açık kalır.

Eşya Arama Özelliği: Ekranın tepesinin ortasında bulunan simgeye basın, eşyanın adını yazın ve "Search"e basın, ok işareti aradığınız eşyanın bulunduğu tüm pazarları sizin için işaretleyecek.

İkili Para Birimi Sistemi: Yin sunucudaki ana para birimidir, 1 Yin 1000 Yang eder. Bu yeniliğin sayesinde her eşya pazara hak ettiği fiyatta konulabilir.

 

Kendi petini eğit ve geliştir!

Petin belirli bir süre için seni takip edecek ve zamanı geldiğinde kuvvetlenip güçlü bir bineğe dönüşecektir. Petinizi saldırı amaçlı mı yoksa savunma amaçlı mı kullanacağınız size kalmıştır. İstediğiniz zaman bineğinizi Deo-Jinhwa kağıdı ile pet haline geri dönüştürebilirsiniz.

90. Seviye Haritaları Güncellemesi

Bu güncelleme ile oyuna dört farklı yeni harita, çok sayıda metin ve boss eklenmiştir. Hepsine eşlik eden yeni silah ve zırhların üretildiği özgün bir üretme sistemi getirilmiştir.

Beraberinde yeni bir grup zindanı getirdik - Earth Dragon, takımı topla ve ejderhayı yok et!

Eğer başarılı olursanız yeni ekipmanlarını geliştirmek için gereken eşyalardan kazanacaksınız.


Hitman - Yeni tekrarlanabilen günlük görev. Yeni haritalardaki bosslardan birini öldürmek için görevlendirileceksiniz. Görevi her yaptığınızda içerisinde yeni dört kalkandan birinin veya farklı bazı eşyaların çıkma ihtimali olan Royal Treasure Chest elde edersiniz.

Orb of Twilight kullanarak PvM silahlarınızı PvP silahlarına dönüştürebilirsiniz. Orb of Daybreak ise tam tersi şeklinde çalışır.

Kemer Sistemi: Her kemer farklı özellikler sağlar, kemerler düşük seviye kemerlerden yüksek seviye kemerlere kadar uzanmaktadır. Kemerlerin içerisinde birçok türde eşyayı saklama imkanınız da vardır.

Razador Zindanı

Yedi farklı bölüme ayrılmış yeni bir zindan. Farklı görevlendirmeleri 1 saat içinde tamamladıktan sonra ateşin hükümdarı Razador'un karşısına geç!

Meley Zindanı

Ejderha Kraliçesi Meley kapılarını açtı, onu yok edip servetini elde edebilecek misin? Yeni ödüllendirme sistemimiz sayesinde onu yok etmek için grup arkadaşlarınızdan yardım alsanız bile herkes hak ettiği ödülü lacak!

Nemere Zindanı

Nemere oyuncular için yeni bir mücadele heyecanı sunuyor. Tek kişi için olan bu yeni zindan birçok evreye sahiptir, yeni özellikler ve bulmacalar içerir ve sonucunda eşsiz bir boss savaşı sunar.

Nemere'nin zindanında aşağı inmeye devam ettiğiniz sürece vücut ısınız düşmeye başlayacak ve donmanızı önlemek için başınızın üzerinde mavi bir bölme getirdik.

Eğer başarılı olursanız, son seviyeleri kapsayan yeni Glacial ekipmanlarını geliştirmenizi sağlayan eşyalarla ödüllendirileceksiniz.

Günde iki kez Nemere'nin sandığını açabileceksiniz. İçerisinde Frozen Insect, geliştirme eşyaları ve Frozen Lotus Flower bulunur. Frozen Insect böcek araştırmacısının üretme penceresinde yeni seviyeler açmanızı sağlar. Frozen Lotus Flower ile çok sayıda yeni ekipmanı üretebilirsiniz, bunlar en yüksek seviye ekipmanları kapsamaktadır.

Etiketler

World of Metin2 Global kayıt, World of Metin2 Global indir World of Metin2 Global anasayfa